5 Powodów
dlaczego warto skorzystać z naszej aplikacji

Dzięki nim zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Łowcy cen - Funkcje aplikacji listy zakupów

Lista zakupów

Zarówno wykorzystując przeglądarkę internetową jak i aplikację możesz mieć dostęp z każdego miejsca do swojej listy. Przygotowania lista zakupów może być dowolnie modyfikowana nawet przez kilka osób jednocześnie i dostosowywana do konkretnych potrzeb.

Łowcy Cen - Prosta aplikacja z listą zakupów

Wygląd

Tworząc aplikację Łowy Cen stanowiąca listę zakupów z porównywarka cen w sklepach, stworzyliśmy bardzo proste narzędzie do sprawdzania cen wyszukiwanych produktów. Każda z dwóch części ma różną kolorystykę, tak byś mógł łatwo zorientować się, w której części aplikacji się obecnie znajdujesz.

Lista zakupów z porównywarką cen

Sprawdź cenę

Stanowi podręczna wyszukiwarkę z cenami, po prawie 170 000 produktach dostępnych w polskich sklepach jak Tesco, Piotr i Paweł, Selgros itd. Teraz w parę sekund sprawdzisz cenę wybranego produktu i przeanalizujesz go w odniesieniu do innych sklepów. Wbudowany skaner kodów umożliwi Ci również zeskanowanie wybranego kodu kreskowego.

Lista zakupów

Teraz Twoja lista zakupów może być zawsze pod ręka, która możesz zarządzać jednocześnie z innymi osobami. Jeśli ktoś nie posiada aplikacji na swoim telefonie możesz przygotowaną listę z zakupami wysłać mu poprzez sms, jak i poprzez pocztę e-mail. Możesz wcześniej dokładnie sprawdzić ceny wybranych produktów i dodać te, które są dla ciebie najbardziej interesujące.

To nie tylko aplikacja z lisa zakupów, ale społeczność

Społeczność

Aby nie przegapić interesujących Cię promocji czy okazji, które często pojawiają się w sklepach możesz poprosić swoich znajomych, by poinformowali Cię, jeśli tylko zauważą ciekawą promocję. Możesz również śledzić wpisy w kanałach społecznościowych, jak i aktywnie w nich uczestniczyć poznając przy tym nowych ludzi.

Opinie

Dzięki zaangażowaniu wielu użytkowników, otrzymujesz bieżące informację o produktach, na jakie warto zwrócić uwagę będąc w wybranym sklepie. Jeśli interesuje Cię opinia użytkowników na temat wybranego produktu, napisz pytanie i czekaj na odzew innych.

Jak stworzyć pierwszą listę zakupów?

Wystarczy, że pobierz nasza aplikację ze sklepu Google Play i ją zainstalujesz. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce oraz możliwości tworzenia i udostępniania listy zakupów, porównasz ceny produktów przed ich zakupem. A gdyby zaistniała potrzeba przygotowania listy zakupowej dla osoby znajdującej się w akurat w sklepie, poprzez szybką wyszukiwarkę szybko stworzysz listę, którą udostępnisz wybranej osobie.

Pobierz aplikacje

ŁowcyCen

Listy zakupów na twoim telefonie
Pobierz