Dla sklepów

Łowcy Cen to jedna z czołowych wyszukiwarek analizująca ceny w zakresie produktów spożywczych i codziennego użytku. Serwis oferuje możliwość wyszukania i porównania ofert produktów, dostępnych w sklepach stacjonarnych na terenie Polski.

Serwis umożliwia wskazanie użytkownikowi najbliższego sklepu dostępnego i otwartego w jego okolicy, sporządzenie listy z zakupami i przygotowanie wstępnej kalkulacji koszyka zakupowego.

Dzięki możliwości generowania targetowanych komunikatów dla poszczególnych lokalizacji, możesz dotrzeć z reklamą do większej grupy odbiorców i poszerzyć zyski ze sprzedaży.

Jeśli jesteś gotowy wkroczyć w nowe rozwiązania biznesowe i nie boisz konkurencji, dołącz do Nas !
Jeżeli chcesz rozpocząć z Nami współpracę wypełnij poniższy formularz z Twoim zgłoszeniem.
Łowcy cen to jedyny takiego rodzaju serwis, który umożliwia darmowe reklamowanie się w sieci i promowanie swojej oferty w sieci. Dzięki współpracy nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.
Śledzenie informacji o bieżących potrzebach Twoich klientów, lepszy kontakt i możliwość odpowiedniej analizy umożliwi przygotowanie przez Twój sklep odpowiedniej oferty produktowej.
Dzięki specjalnie dostępnym narzędziom możesz tworzyć specjalne komunikaty reklamowe i w łatwy sposób przygotować ofertę promocyjną w ciągu paru minut.