Łowcy Cen to aplikacja, która pomoże Ci znaleźć najlepsza cenę poszukiwanego produktu, przygotować konkretną listę z zakupami w oparciu o konkretne produkty, ale co najważniejsze zaoszczędzić i wydawać mniej na zakupach.

Twoja lista, jest z Tobą wszędzie

Nie zależnie gdzie przebywasz mając tylko dostęp do Internetu możesz w każdej wolnej chwili przygotować i zaplanować swoja listę zakupami. Możesz tworzyć wiele list, które może dowolnie udostępniać innym osobom i razem planować wspólne zakupy

Ponad 170 000 produktów w wyszukiwarce

Pewnie nie raz, patrząc w sklepie na promocję zastanawiałeś się by sprawdzić czy nie można kupić by tego produktu jeszcze taniej. Teraz poprzez zeskanowanie kodu kreskowego otrzymasz od razu informację, o cenie produktu w innych konkurencyjnych sklepach. Możesz również wyszukiwać po nazwie jak i wpisując sam kod kreskowy.

Społeczność łowców cen

Czy nie raz przed zakupem zastanawiałeś się czy warto kupić dany produkt z uwagi na jego jakość oraz opinię innych osób. Czy analizowałeś cenę produktu przed zakupem ? Jeśli tak, to wiesz ile czasu trzeba było na to poświęcić. Teraz dzięki nowej społeczności Łowców Cen, będziesz mógł zadać pytanie i uzyskać opinie od innych użytkowników.

Stwórz swoją listę zakupów i rozpocznij łowy

Pobierz Naszą aplikację Łowcy Cen dostępną na Android i przekonaj się jak łatwo możesz teraz zaoszczędzić pieniądze zanim je wydasz.

Odwiedź Google Play Odwiedź Apple Store Odwiedź Windows Store

ŁowcyCen

Listy zakupów na twoim telefonie
Pobierz